Porady

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Mogą wybierać Państwo z kliku wariantów przeprowadzek - zależnie od Państwa potrzeb:

Przeprowadzka - usługa standardowa:

Przyjeżdża ustalonej wielkości samochód - klienci samodzielnie pakują i przygotowują swoje rzeczy do przeprowadzki. Nasza ekipa po dojechaniu na miejsce wynosi meble i pakunki, przewozi je oraz wnosi je i ustawia w miejscu docelowym, wskazanym przez Państwa.

Przeprowadzka kompleksowa - wliczona usługa pakowania i przygotowania przeprowadzki oraz materiały do pakowania:
Przyjeżdża ustalonej wielkości auto. Przywozimy ze sobą kartony (uzgodnioną ilość) oraz worki i inne niezbędne materiały do pakowania np. folię bąbelkową, według potrzeb klienta. Świadczymy dodatkową usługę zapakowania Państwa rzeczy, zabezpieczamy meble i sprzęty, przewozimy,przenosimy i ustawiamy sprzęty w docelowym miejscu. Państwo podejmą decyzję - czy nasza ekipa ma również rozpakować rzeczy nanowym miejscu.

Przeprowadzka minimum (ekonomiczna):
Podstawiamy auto z kierowcą. Państwo sami zajmują się pakowaniem i przygotowaniem swoich rzeczy, oraz samodzielnie ładują i wyładowują sprzęty, meble i rzeczy osobiste w miejscu docelowym. Kierowca układa i zabezpiecza meble i rzeczy w wozie i pomaga przy cięższych sprzętach.

Termin:
Podstawiamy samochód z kierowcą nawet w 15-30 minut od momentu zamówienia, natomiast na samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową trzeba zaczekać 30-60 minut (w godzinach pracy centrali). Jedynie w ostatnich i pierwszych dniach miesiąca (29 dzień do 2 dnia każdego miesiąca), należy zamówić przeprowadzkę z kilkudniowym wyprzedzeniem, ze względu na dużą ilość zamówień w tym okresie.

Koszt usługi:
Skorzystaj z cennika-kalkulatora ceny:

Na podstronie "cena-oblicz" można samodzielnie oszacować cenę usługi w 4 prostych krokach. Należy:
-określić wielkość potrzebnego samochodu
-podać ilość pracowników potrzebnych do załadowania, wyładowania i wniesienia rzeczy
-podać liczbę kilometrów do przejechania z ładunkiem (nie liczymy dojazdu do Państwa)
-przewidywany czas postoju wozu (czas potrzebny na załadunek-rozładunek, nie liczymy czasu dojazdów i przejazdu)

Oszacowany w ten sposób koszt jest kosztem przybliżonym. Koszt ostateczny będzie wynikał z rzeczywistych parametrów usługi (czasu pracy, odległości).

Przewóz mienia nietypowego i ciężkich gabarytów np. pianino, sejf, duże i ciężkie maszyny:
Prosimy o powiadomienie w trakcie składania zamówienia jeśli spodziewają się Państwo jakichś utrudnień np. z dojazdem, lub jeśli mają Państwo do przewiezienia nietypowo ciężkie rzeczy. W przypadku ciężkich, dużych sprzętów, każda usługa jest wyceniana indywidualnie.

Utylizacja:
Pomagamy również w utylizacji starych i niepotrzebnych sprzętów. Wywozimy takie rzeczy do specjalistycznych punktów utylizacji.

Magazyn:

Oferujemy również powierzchnię magazynową w okolicy Trójmiasta do przechowania mebli i gabarytów. W sprawie magazynu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailem.

Ubezpieczenia przewożonego mienia:
Kierowca, czyli szef ekipy przeprowadzkowej ma ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub osobiście odpowiada za powierzone mu przedmioty.

Zamówienia prosimy składać w godzinach: poniedziałek-piątek 8.00-19.00, w soboty 9.00-16.00. Zamówienia na niedziele lub święta prosimy składać z wyprzedzeniem.

Zapraszamy do kontaktu - już wkrótce będą się Państwo cieszyć bezstresową przeprowadzką.
Gdańsk tel: 58 553 00 53
Gdynia tel: 58 679 29 29